Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme parta nadšenců, co by chtěla změnit svět, nebo alespoň jeho část, k lepšímu. Máme zkušenosti z finančního světa a jednoho dne jsme přišli do styku se zpětným odkupem nemovitosti. Objevili jsme jeho obrovské možnosti, ale bohužel i nekalé praktiky, které v oblasti dluhů a exekucí panují.

Proti těm jsme se rozhodli bojovat, v počátku čistě na osobní úrovni. Pomohli jsme rodině a zjistili, že podobnou pomoc by potřebovala spousta lidí. Přicházeli k nám i se svými příběhy, a tak jsme pomáhali dál. Dnes je z toho jeden z našich zdrojů obživy i seberealizace. Umíme to a jsme jiní. Jsme osobní, komplexní a chceme skutečně pomoci.

Pomůžeme vyřešit i vaši situaci!

  Jak to děláme my a proč do toho jít s námi?

  Zní to jako klišé, ale snažíme se být lepší než ostatní. Radíme a pomáháme, i když z toho nakonec vůbec nic nemáme. Mluvíme s každým klientem, který nás osloví, vyslechneme ho a poradíme. Pokaždé, než navrhneme zpětný odkup, posoudíme všechny možnosti (konečný prodej, výměna za menší bydlení apod.). Vždy vybíráme tu nejlepší variantu pro klienta.

  S našimi klienty nastavujeme dlouhodobé cíle, aby si nemovitost mohli skutečně odkoupit zpět. Navíc s námi klient získá i neveřejné nabídky, které nejsou běžně dohledatelné. Plus možnost výběru z více investorů je u nás samozřejmostí. Nikoho do ničeho nenutíme, jen společně hledáme to nejlepší řešení. Pro klienta jsme tu kdykoliv potřebuje finanční radu.

  Máme dobrou vyjednávací pozici

  Pro naše klienty jsme takový ombudsman pro vyjednávání s investory. Ti samozřejmě daleko více naslouchají velkému partnerovi s historií než samotnému klientovi. S námi je tedy klient silnější, sebevědomější, jistější a daleko častěji se domůže práva. Bojujeme za nejnižší splátku nájemného, nejnižší odkupní cenu, platební prázdniny a podobně.

  Víte s kým mluvíte

  Když nám na sebe necháte kontakt, tak se vám s největší pravděpodobností ozve Honza. Všechno s vámi probere, posoudí vaši situaci, a pokud je vhodná k řešení zpětným odkupem, o všechno se postará. Je to profík, který když náhodou něco sám neví, tak zná spoustu dalších odborníků snad na všechno (insolvence, sociální pomoc, závislosti, finanční poradenství atd.).

  Chci mluvit s Honzou

   Naše vize

   • Chceme všem klientům, pro které je zpětný odkup nemovitosti řešením jejich dluhové situace, získat nejlepší možné podmínky na trhu.
   • Chceme bojovat proti mafiánským praktikám, lichvě, vysokým úrokům a přehnaným odměnám.
   • Chceme bránit práva obyčejných lidí, být jejich hlasem i lokty.
   • Chceme vyrobit ten nejlepší produkt zpětného odkupu na trhu (nejnižší splátka nájemného, nejnižší odkupní cena, platební prázdniny, poradna zdarma a podobně).
   • Chceme vybudovat „online tržiště“, kde nabídneme možnost investovat do zpětného odkupu i drobným investorům od pár stovek. Takto rozložené riziko by umožnilo snížit úročení na 6-8 % ročně (místo běžných 12%)!

   Náš kodex

   • Hledáme vždy nejlepší řešení pro klienta
   • Pomáháme i tam, kde ostatní zavírají dveře
   • Naše dokumenty jsou jasné a přehledné, nepoužíváme malé písmo pod čarou
   • Klienti vždy vědí, jaké mají možnosti a sami se rozhodují
   • Každému případu věnujeme tolik času, kolik je potřeba k dosažení nejlepších výsledků
   • Odměnu si musíme zasloužit. Čím víc vám ušetříme, tím víc si zasloužíme.
   • Vaše příběhy i osobní údaje jsou u nás v naprostém bezpečí.
    Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

   Co z toho máme?

   Možná si říkáte, co vás to bude stát? Rovnou přiznáváme, že nejsme charita. Jako ve všech jiných oblastech, i tady kvalita má svou cenu. Pokud vám doporučíme investora, u kterého pro vás vyjednáme zajímavé podmínky, tak je naše provize 2–4 % z investované částky.

   Nic neschováváme!

   Vybíráme pro vás jen takové nabídky, které jsou i s naší provizí výhodnější než ty běžně dostupné. Zároveň vám poskytujeme bezplatné poradenství v průběhu trvání vaší smlouvy a jsme arbitrem při řešení případného sporu s investorem.

   POZOR - U některých nabídek se může stát, že je naše provize rovnou zahrnuta v budoucí kupní smlouvě nemovitosti.

   Peníze vracíme do vzdělávání

   Aktuálně budujeme online magazín, díky kterému bychom chtěli naše řešení dostat do širšího povědomí. Chceme, aby se k nám klienti dostávali dříve, protože čím později situaci řeší, tím je to celé dražší. Zároveň chceme vybudovat obsah, který všem pomůže ušetřit, co nejdříve se postavit na vlastní nohy, a třeba i víc vydělávat.

   Připadá vám to drahé?

   Proč to stojí 12 % ročně? Protože se většinou jedná o dost peněz, je zde poměrně vysoké riziko platební neschopnosti, investor je navíc vlastníkem nemovitosti, což může přinášet mnohé povinnosti a náklady. Čistý zisk investora se pohybuje kolem 5-7 % ročně, což je srovnatelné s běžnými firemními dluhopisy.